#przedszkolnie Do pobrania Nauka i zabawa

Przygotowania do nowego roku szkolnego czas rozpocząć!

Dzień dobry, witam!

To był zastój twórczy, od kwietnia?! Tak naprawdę 50% to zastój twórczy, 50% brak czasu… Niestety.
A przez ten czas się zadziało… Przede wszystkim nastąpiła u mnie całkowita zmiana nastawienia do życia. Dotarło do mnie również wiele kwestii w związku z pracą zawodową (przedszkole). Tak też przyszedł czas na zmiany. Mogłabym o tym napisać książkę, ale nie o to w tym wszystkim chodzi.
TRZEBA DZIAŁAĆ!!!

Tak więc! 1 września już za pasem, w związku z tym wrzucam wam #dopobrania znaczki/etykiety do wykorzystania w szatni czy sali w waszym przedszkolu. Od nowego roku szkolnego będę wychowawcą grupy 4 latków w przedszkolu publicznym w Dąbrowie Górniczej, czas placówek niepublicznych na razie zamykam za sobą. Takie właśnie znaczki stworzyłam dla grupy pszczółki i postanowiłam podzielić się tym z wami.

POBIERZ JUŻ TERAZ!

Pobierz PDF – ZNACZKI 1

Pobierz PDF – ZNACZKI 2

Zestaw 30 znaczków w formacie A4, udostępniam BEZPŁATNIE, tylko do użytku prywatnego, nie zezwalam na użycie ich w celach komercyjnych. Możesz pobrać, wydrukować, wykorzystać w domu lub w pracy.

Mam nadzieję, że posłużą wam do pracy, a jeśli podobają wam się moje projekty będę wdzięczna za udostępnienie tego postu na waszych portalach społecznościowych! MIŁEGO POPOŁUDNIA KOCHANI!

TIP!!! Znaczki możecie również wykorzystać jako Memo dla najmłodszych.

JUŻ WKRÓTCE KOLEJNE CUDOWNOŚCI DO POBRANIA!