Do pobrania Plakaty

Dziko się czuję!

Dzień dobry, dzień dobry!

Po kilku miesiącach zastoju – wracam! I wiecie co? Dziko się czuję!

W kwietniu wróciłam do pracy po urlopie macierzyńskim, było to mega wyzwanie, ponieważ zmieniłam placówkę, w której dotychczas pracowałam na inną. Początek był piękny, mało dzieci, bo pandemia, dyżur, bo pandemia i moje „eee luzik, dam radę”. Zderzenie z rzeczywistością dopadło mnie dość szybko. 19 kwietnia – przedszkola znów otwarte…
i bang! Zaczęło się, dużooooo pracy, jeszcze więcej wyzwań i „fafdziesiąt” – jak mawia moja Pani Dyrektor, pomysłów co zrobię w pracy, a co na stronę… Oczywiście jak się domyślacie praca wygrała z hobby na kilka miesięcy.
Ale koniec z tym! Moje morze pomysłów zaczyna powoli wylewać i czas coś z tym zrobić. A kiedy byłaby lepsza okazja niż właśnie teraz, czyli w dniach w których grafomama.pl powstała.

24 listopada to tak naprawdę dzień „urodzin” grafomamy, pierwszy wpis z metryczką „Uroczy królik”, która została stworzona z okazji 2. urodzin uroczej Alicji – córki mojej przyjaciółki.
Mam dla was przygotowanych kilka niespodzianek w związku z tym! U Roksany zawsze, albo grubo, albo wcale! Świętowanie będzie trwało, aż miesiąc! Dlaczego miesiąc? Bo okazja jest podwójna! 24 listopada powstał insta profil grafomama.pl i na tym miało zostać. Nagle przyszedł mi do głowy pomysł o stronie. Miejscu gdzie będę mogła podzielić się z wami czymś więcej, niż tylko zdjęciami grafik, czymś więcej niż zdjęciem mojego „wyfiltrowanego” ryjka. Pomysłami, problemami, prezentami, po prostu sobą! Tak też właśnie 13 grudnia 2021 roku ruszyła strona www.grafomama.pl.

Mimo, że to dopiero za 3 dni, lecimy z tym! Tak więc do świętowania, gotowi, start!

Pomyślałam, że na ponowne wystartowanie plakat „Dziko się czuję”, będzie idealny!
Oczywiście spersonalizowany plakat możecie zamówić u mnie za pośrednictwem formularza, instagrama lub facebooka, a do tego mam dla was PREZENT, w postaci plakatów z tej samej serii.

Plakaty Dziko się czuję w formacie A4, w trzech oddzielnych plikach PDF, udostępniam tylko do użytku prywatnego, nie zezwalam na użycie ich w celach komercyjnych.
Możesz pobrać, wydrukować, wykorzystać w domu lub podarować w prezencie.

Aby pobrać PDF kliknij na nazwę pod zdjęciem. Pamiętajcie, że plakaty świetnie komponują się z plakatem z dzikimi zwierzętami. Z każdym zwierzakiem, którego widać na plakacie można też skomponować piękną metryczkę. Ktoś się skusi?

Wszystkiego najlepszego dla mnie! Dla moich obserwatorów i dla wszystkich, który dopiero poznają kim jest GRAFOMAMA! ???

Różowy ptak
Niebieski ptak
Motylek